Kariyer

Gilead’da Çalışmak

Gilead’da bizler, herkes için daha iyi ve sağlıklı bir dünya yaratma hedefi ile otuz yılı aşkın süredir tıpta çığır açan buluşlara imza atıyoruz. Bugüne kadar HIV, viral hepatitler, kanser ve yaşamı tehdit eden diğer hastalıklarla yaşayan bireylerin tedavilerinde dönüşüm yaratmaya yardımcı olmak amacıyla 25'ten fazla yenilikçi ilacı piyasaya sunduk. Cesur ve dönüştürücü bilim sayesinde bizi geleceğin tedavilerine taşıyacak yeniliklere yön veriyoruz

Biyofarmasötik sektörünün en yetenekli, en yenilikçi profesyonelleri ile çalışıyoruz. Entelektüel açıdan ufuk açıcı, sosyal sorumluluk üstlenen bir şirketin parçası olmak isteyen, geçmişinde dünya çapındaki ciddi hastalıkları ve halk sağlığı sorunlarına çözüm üretmek için çalışmış, tutkulu çalışanlar için kapılarımız daima açık. Gilead’da hepimiz, yaşamı tehdit eden hastalıklar ile yaşayan bireyler için yenilikçi tedavilerin keşfedilmesine, geliştirilmesine ve hastalara sunulmasına yardımcı olmada üstlendiğimiz sorumluluğun farkındalığıyla çalışırız. Çünkü imkansız, aslında imkansız değil; bizim için sıradaki adımdır.

Kültürümüz

Gilead misyonuna inancımız ve bağlılığımızla Gilead’da bir mükemmellik kültürü inşa ettik. Yaşamı tehdit eden hastalıkları olan bireylerin hayatlarını iyileştirme konusunda kararlı, çalışkan ve tutkulu bir ekibiz. Sahip olduğumuz dürüstlük, kapsayıcılık, ekip çalışması, hesap verebilirlik ve mükemmellik değerleri yaptığımız her işte kendini gösteriyor.

Gilead’da bizler her zamankinden daha yüksek standartlara ve başarılara ulaşmak için birbirimizi daima teşvik eder, birlikte omuz omuza, elimizden gelenin en iyisini yapmak için yeni yollar arar, yeni fırsatlar yaratırız.

İşe Alımda Kapsayıcılık ve Çeşitlilik

Gilead, mümkün olanın sınırlarını keşfetme konusunda tutkulu ve yetenekli bireyler arayan, bilimsel araştırma odaklı bir kuruluştur. İnovasyonu teşvik etmeye yardımcı olacak ve dünya çapında yaşamı tehdit eden hastalıkları olan bireylere dönüştürücü tedaviler sunmada kritik roller oynayacak farklı bakış açılarına, geçmişlere ve deneyimlere sahip çalışanlar arıyoruz.

Kapsayıcı ve çeşitliliğe sahip bir iş gücü oluşturmak, Gilead'ın misyonunu gerçekleştirmesinde kritik önem taşır ve nihayetinde daha iyi, daha sağlıklı bir dünya yaratmamıza yardımcı olacaktır. Tüm çalışanların ellerinden gelenin en iyisini yapmalarına imkan veren ve hastalarımızın çeşitliliğini yansıtan kapsayıcı bir kültür yaratmaya büyük önem veriyoruz.

Ücretler, Faydalar ve Sağlıklı Yaşam

Çalışanlarımız, her gün insanların yaşamlarını ve sağlığını iyileştirmeye yardımcı olmaya çalışır. Bu nedenle, ekibimize katıldığınızda sizin ve ailenizin sağlıklı bir yaşam sürmesini destekleyen kapsamlı faydalar ve rekabetçi ödüller sunuyoruz.

Ücretler

Çalışanlarımızın şirkete katkılarını yansıtan ve ödüllendiren rekabetçi ücret ve ödül programları sunuyoruz.

Gilead, performansa göre ödeme yapan bir şirkettir. Bu, performansın ücretlendirme kararlarımıza yön veren önemli bir faktör olduğu anlamına gelir. Biyofarmasötik sektöründe rekabetçi ücretler sunuyoruz ve taban ücret, ikramiye ve hisse senedi de dahil olmak üzere tüm ücret ve ödül programlarımız için pazardaki aralıkları dikkatle değerlendiriyoruz.

Ücret uygulamalarımızın ırk, etnik köken, cinsiyet gibi unsurlardan etkilenmediğinden emin olmak için çalışan ücretlerini her yıl incelemeye tabi tutuyor, şirket genelindeki ücret eşitliği hakkında daha kapsamlı içgörü elde etmek için yıllık global ücret eşitliği araştırması yaptırıyoruz.

Faydalar

Gilead, çalışanların sağlığı, zindeliği ve finansal refahı konusunda gerçekten fark yaratan rekabetçi ve kapsamlı faydalar sağlamayı taahhüt eder. Sunduğumuz faydalar, dünya çapındaki lokasyonlarımızın her birinde farklılık gösterir ve genellikle sağlık, gelirin korunması, emeklilik tasarruf planları ve izinler gibi imkanları içerir.

Amacımız, çalışanlarımızı hem işyerinde hem de iş dışında başarıya hazırlayan fayda paketleri sunmaktır.

Çalışanlarımızın refahını önemsiyor, ihtiyaçlara yönelik geliştirdiğimiz uygulamalarımızla onları desteklemeye özen gösteriyoruz:

 • Global Sağlıklı Yaşam Geri Ödeme Desteği
  Gilead, çalışanların duygusal, fiziksel ve finansal sağlığını desteklemek amacıyla her bir birey için en etkili olan kişisel sağlıklı yaşam faaliyetlerine geri ödeme desteği verir. Uygun kabul edilen harcamalar arasında finansal danışmanlık ve planlama hizmetleri, spor salonu üyelikleri, egzersiz ve sağlıklı yaşam ekipmanları, duygusal destek kaynakları ve daha fazlası yer alır.

 • İzinler
  Çalışanlara dinlenmeleri, ailelerine ve sevdiklerine zaman ayırmaları için fırsat vermenin önemine inanıyoruz. Çalışanlarımızın yıl boyunca iş/yaşam dengesini bulmalarına yardımcı olmak için, Aralık ayında şirket genelinde uygulanan kapanma da dahil olmak üzere ücretli izin fırsatları sunuyoruz.

 • Küresel Gönüllülük Günü
  Her yıl, çalışanların seçtikleri bir organizasyonu desteklemek için kullanabilecekleri bir günlük ücretli gönüllülük izni veriyoruz.

 • ’Giving Together’ Programı
  Kurumsal bağış eşleştirme ve gönüllülük programlarımız, çalışanlarımızın içinde yaşadıkları ve çalıştıkları toplumları destekleme taahhüdümüzün bir parçasıdır.

 • Çalışan Destek Programları
  Danışmanlık, yaşlı bakımı, çocuk bakımı, hukuki destek, okul ücreti desteği, finansal koçluk, evcil hayvan sigortası ve daha fazlası gibi finansal, duygusal ve fiziksel refahı ve gelişimi desteklemek amaçlı çeşitli hizmetler ve programlar sunuyoruz.

 • Esnek Çalışma Seçenekleri
  Çalışanlarımıza yaşamlarında ve kariyerlerinde bulundukları noktada destek olmak için çeşitli esnek çalışma seçenekleri sunarken, yaşamlarındaki değişiklik veya geçiş dönemlerinde onlara destek oluyoruz. Bu esnek çalışma seçenekleri, özel ihtiyaçlara veya düzenlemelere uyum sağlayacak şekilde bölgesel ve yerel ekiplerimize göre uyarlanır.

Açık Pozisyon Ara

Gilead olarak dünyanın en büyük sağlık sorunlarından bazılarına çözüm bulmaya çalışırken siz de yolculuğumuzun bir parçası olun.

İş Arayın

Bir sözleşme rolü arayın